بانک توسعه تعاون
جمعه، 22 آذر 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

نقشه راه شعب بانک توسعه تعاون با تبیین مدل‌ کسب‌وکار مشخص می‌گردد

امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاوننقشه راه شعب بانک توسعه تعاون با تبیین مدل‌ کسب‌وکار مشخص می‌گردد.

امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری که عصر امروز به‌منظور بررسی و سنجش میزان کارایی، اثربخشی و تحقق کمی و کیفی عملکرد با توجه به برنامه ابلاغی سال 98 در محل ساختمان ستادی میرداماد این بانک برگزار شد گفت: فعالیت‌های تخصصی این بانک در لایه‌های مختلف قابل‌تفکیک است و مدل‌های کسب‌وکار بانک با ارائه راهبرد برای هر فعالیت، درمجموع نقشه راه شعب بانک را مشخص می‌نماید.

عصارزاده نظام برنامه‌ریزی و عملکرد این بانک راجریانی پیوسته و پویا عنوان نمود که موارد بهبود و اصلاح فرآیند در این سیستم هم‌زمان با عملیات صورت می‌پذیرد.

وی با اشاره به تدابیر صورت گرفته بانک برای بهبود عملیات تجهیز منابع گفت: حجم فعالیت و اندازه بانک طی سه سال اخیر با متوسط رشد سالیانه ۴۰ درصدی در همه شاخص‌ها مواجه گردیده و با رعایت جنبه‌های بهره‌وری، قیمت تمام‌شده پول نیز کاهش‌یافته است که در تقویت توان توسعه‌ای بانک اثرگذار بوده است.

عصارزاده با بررسی عملکرد این استان گفت: شعب استان چهارمحال و بختیاری در اکثر شاخص‌ها رشدی متوازن محقق نموده است و با برخورداری از حدود ۱.۶درصد امکانات شعبه‌ای بانک توسعه تعاون، در سال ۹۷رشد ۱۱درصدی در شاخص تجهیز منابع و رشد ۴۶درصدی در صدور ضمانت‌نامه را محقق نموده است.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: طی هجده ماه اخیر ۱۱۰۰میلیارد ریال تسهیلات به تعاون گران و کارآفرینان استان چهارمحال و بختیاری پرداخت‌شده که یک درصد تسهیلات اعطایی بانک را تشکیل می‌دهد.

وی افزود: تسهیلات پرداختی استان در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به میزان ۳۳۶میلیارد ریال بوده است.

گفتنی است در این جلسه حسن شریفی مدیر امور طرح و برنامه، احمد محمدی مدیر امور شعب و علی یکتا مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک توسعه تعاون ابعاد تخصصی عملکرد استان چهارمحال و بختیاری را بررسی نمودند و بهرام عزیزی مدیر امور شعب استان چهارمحال و بختیاری، معاونین استان و روسای شعب توضیحاتی در خصوص برنامه‌های پیش رو ارائه دادند.

 

  

 
×