بانک توسعه تعاون
جمعه، 31 خرداد 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی رتبه اول را کسب کرد

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در جلسه شورای هماهنگی تعاون، کارورفاه اجتماعی مازندران از کسب رتبه اول بانک در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی خبر داد.

حجت‌الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اعلام این خبر افزود: عملکرد مناسب بانک درسال‌های اخیرمنجر به ورود بانک به طرح‌های ملی در خصوص رونق تولیدواشتغال شده است که بر اساس رتبه‌بندی وزارت صنعت، معدن و تجارت در رونق تولید دردوسال گذشته رتبه هشتم را به دست آورده است.

وی افزود: در دو طرح بزرگ اشتغال پایدار روستایی و فراگیر بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانک عامل تعیین گردیده که در این خصوص بانک تاکنون رتبه اول را در پرداخت این تسهیلات داشته است.

مهدیان تعامل و همکاری بیشتردرسازمان‌های زیرمجموعه را ازجمله ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی دانست که سبب هم‌افزایی و ارائه خدمات بهینه خواهد شد و افزود: تعاونی‌ها در ایجاد اشتغال پایدار دارای مزیت‌های زیادی می‌باشندو بانک آمادگی دارد تا با ارائه تسهیلات به تعاونی‌ها و فعالان اقتصادی آن‌ها را در ایجاد اشتغال ترغیب نماید.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: تاکنون مبلغ 1350 میلیارد ریال مصوب به متقاضیان پرداخت‌شده که سهم استان مازندران 70 میلیارد تومان می‌باشد که از این میزان تاکنون در فاز اول بیش از 50 درصد آن پرداخت‌شده است.

وی با اشاره به تفاهم‌نامه‌های منعقده بانک با فنی و حرفه‌ای و بهزیستی افزود: در حوزه بهزیستی در سال گذشته بیش از 81 درصد از مبلغ تفاهم شده در اختیار متقاضیان بهزیستی قرارگرفته است.

همچنین در ادامه این سفر عباس نجفی عضو هیئت‌مدیره در نشست با روسای شعب این استان افزود: باید با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های هر منطقه طرح‌های ویژه و یونیک ارائه گردد و برای متقاضیان و فعالان اقتصادی به‌ویژه بخش تعاون شرایطی فراهم گردد تا بتوانند از خدمات بانک استفاده نمایند.

نجفی برنامه محوری را از نکات برجسته در موفقیت هر سازمان دانست و افزود: هر شعبه باید برای فعالیت‌های خود، با توجه به ظرفیت مشتریان و پتانسیل‌های استان در حوزه تجهیز، تخصیص و کنترل مطالبات معوق علاوه بر برنامه‌های ابلاغی، برنامه خاص خود را داشته باشد.

   
×