بانک توسعه تعاون
يكشنبه، 11 خرداد 1399
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

بانک توسعه تعاون به شرکت تعاونی گیلان کوب 60 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می کند

مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون گفت: با حمایت و پشتیبانی 60 میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون دو خط جدید شرکت گیلان کوب راه‌اندازی می‌گردد.

حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون که صبح امروز به همراه رئیس اداره کل روابط عمومی از محل شرکت تعاونی گیلان کوب بازدید نمود، بابیان مطلب فوق اظهار داشت: مقرر گردید است این میزان تسهیلات از محل تسهیلات اشتغال روستایی و همچنین تسهیلات تبصره 18 به شرکت مذکور پرداخت گردد. بر این اساس زمینه ایجاد بالغ‌بر یکصد شغل جدید فراهم خواهد شد.

البرزی با تأکید بر اینکه ارزان‌قیمت بودن تسهیلات بانک توسعه تعاون سبب ایجاد اشتغال جدید و حفظ اشتغال می‌گردد، در این رابطه افزود: عمده پرتفوی اعتباری بانک توسعه تعاون بر اساس رویکرد حمایتی در جهت تزریق منابع به بخش‌های تولید و اشتغال‌زا در نظر گرفته‌شده است.

وی در همین رابطه افزود: به‌زودی مصوبه امکان پرداخت تسهیلات تبصره 18 بانک توسعه تعاون به مدیریت شعب استان‌ها ابلاغ می‌گردد و بر این اساس مشتریان واجد شرایط قادر خواهند بود تا در قالب سرمایه در گردش و در چارچوب تسهیلات ارزان‌قیمت از مزایای آن بهره‌مند گردند.

مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون گفت: ترکیب تسهیلات تبصره 18 بانک توسعه تعاون در قالب 50 درصد از محل منابع صندوق توسعه ملی و 50 درصد از محل منابع داخلی این بانک می‌باشد.

   
×